Bránový program

brana2

Garážové brány

Garážové brány – sekčné , krídlové a rolovacie, sú v ponuke v širokom sortimente,v rôznych dizajnoch a farebných odtieňoch. 

Aktuálne ponúkame svetovú  novinku – garážové brány s  novou technológiou digitálnej tlače dura print, podľa vlastného výberu až s 10 ročnou zárukou. 

Naše garážové brány  majú nadštandardné tepelne izolačné vlastnosti. Sú zostavené z kompaktných sendvičových sekcií s moderným riešením tesnenia priamo v horných častiach jednotlivých sekcií pomocou vytvarovanej drážky z výroby. Toto nové riešenie priamo vo výrobe má značne pozitívny vplyv na izolačné vlastnosti brány a na ich hladký chod a trvanlivosť.

 

Priemyselné brány

– oceľové a hliníkové priemyselné sekčné brány
– rýchlonavíjacie brány
– rolovacie brány
– posuvné a krídlové brány
– protipožiarne brány

Oceľové priemyselné sekčné brány sú európskeho štandardu a sú vyrábané vrátane hardwaru v Európe. Priemyselné brány  spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na presnosť a kvalitu zhotovenia. Sú určené pre priemyselné objekty všetkých typov a vrátane prevádzky. Priemyselné brány majú vynikajúce izolačné vlastnosti, pevnosť a kvalitu.

Hliníkové priemyselné sekčné brány  sú štandardne izolované polyuretánovou výplňou. Hrúbka sendvičového typu sekcie je 4,5 cm. Vedenie hardvéru brány a samozrejme rovnako ich veľkosť sa prispôsobí podľa potreby konkrétnej stavby. Tieto brány sú vhodné do priestorov so zvýšenou vlhkosťou, napr. autoumyvárky.

Všetky priemyselné brány môžu byť osadené s personálnymi dverami. V rovnakom dizajne  brány sú aj  personálne dvere.

Posuvné a krídlové vonkajšie oceľové brány (k rodinným domom, alebo pre priemyselný sektor) vyrábame a montujeme podľa požiadaviek zákazníka.

Rolovacie brány predstavujú úsporné riešenie, sú vhodné pre každú garáž. Dajú sa namontovať tak z interiéru, ako aj z exteriéru. Ich výhodou je, že sa dajú namontovať na miesta, kde sa iný typ brán namontovať nedá

Protipožiarne brány a požiarne uzávery – posuvné, krídlové, rolovacie – všetky typy dodávame s požiarnou odolnosťou 30, 60 a 90 min.

img44c76ca5823ff_1

Rýchlonavíjacie brány

Využitie si nájdu hlavne na miestach, kde je popri častej prevádzke potrebné zabezpečiť účinnú ochranu pracovného prostredia pred chladom, prievanom, prachom, hlukom, pri požiadavkách oddeliť výrobu v „čistých priestoroch“, ako aj pri požiadavkách na úsporu energie.

Rýchlonavíjacie brány nájdu využitie  hlavne na miestach, kde je popri častej prevádzke potrebné zabezpečiť účinnú ochranu pracovného prostredia pred chladom, prievanom, prachom, hlukom, pri požiadavkách oddeliť výrobu v „čistých priestoroch“, ako aj pri požiadavkách na úsporu energie, prípadne proti požiaru.

hydraulick_vyrovnmostky_aj_k_brnam_priemysel

Tesniace rukávy, vyrovnávacie mostíky

Tesniace rukávy sú určené pre zabezpečenie komunikačného propojenia medzi skladovými priestormi a ložnou plochou vozidla. Tesniace rukávy sú ideálnym riešením pre zamedzenie prestupu tepla pri vykládke či nakládke tovaru.

Ďalšou alternatívou pre ľahkú manipuláciu pri vykládke/nakládke zaisťuje plne automatizovaný hydraulický mostík s elektrickým riadením určeným na vyrovnávanie výškového rozdielu medzi úrovňou nakladacej rampy a ložným priestorom vozidla.

EKO Slovakia NZ s.r.o., Dvorská cesta 8,940 59 Nové Zámky
Vyrobené: Reklamná agentúra Printea – www.printea.sk